Edukacja pacjentów gabinetu podologicznego

Edukacja pacjentów przychodzących do gabinetu podologicznego jest bardzo ważna.
Firma RUCK® oprócz działalności handlowej i szkoleniowej świadczy również usługi dla pacjentów. Doskonale zna problemy z jakimi przychodzą pacjenci. Dotyczy to nie tylko problemów zdrowotnych, ale również edukacyjnych.

Czytaj dalej

Nie każdy pacjent jest świadomy skutków jakie przynoszą zabiegi przeprowadzane przez specjalistów podologii. Jedni mają obawy, inni są niecierpliwi, zaskoczeni, a jeszcze inni wymagający – czasami nawet roszczeniowi.


Aby zapobiec nieporozumieniom i przygotować pacjentów do wizyty z podologiem, w dziale szkoleniowym firmy RUCK powstał pomysł związany z dodatkową edukacją pacjentów. Polega on na udostępnieniu ulotek w formie komiksów przybliżających specyfikę konkretnych zabiegów i późniejszą profilaktykę. Pacjenci czytając ilustrowane dialogi dowiadują się również o zapobieganiu swoich dolegliwości.

Komiksy do poczekalni gabinetu.

 

Komiksy czekają na pacjentów w poczekalni gabinetu oraz w recepcji. Każdy pacjent może a nawet powinien otrzymać ulotkę do domu.
Komiksy sprawdzają się w sposób nadzwyczajny w każdym gabinecie pedicure i w gabinetach podologicznych!

Jest to kolejny wkład firmy RUCK® w rozwój podologii oraz w uświadamianiu społeczeństwa jeśli chodzi o specjalistyczną pielęgnację stóp – również Polaków. Dzieje się to za pośrednictwem partnera firmy RUCK® w Polsce – firmy Lady’s Nails Cosmetics®.

Warto zaufać firmie RUCK® i korzystać z jej wieloletnich doświadczeń, ponieważ ta firma od dawna nadaje ton i gra tzw. pierwsze skrzypce w podologii.
Chcesz być i Ty daleko przed swoją konkurencją?- nie zastanawiaj się zbyt długo – ofertę znajdziesz na www.sklep.podologiczny.pl

 

Zapraszamy do zapoznania się z komiksami w j. polskim. Dostępne są wyłącznie dla klientów sklepu podologiczny.pl
Przygotowane materiały można pobrać za darmo w formie plików PDF, a następnie wydrukować i udostępniać swoim pacjentom.

Pobierz komiksy. Zapraszamy.