Modele paznokci RUCK® – niezbędne w edukacji podologów

Któż mógł wymyślić modele paznokci jak nie firma RUCK® ?
Tak, to w tej firmie się dzieje. To tam rozwija się podologia i to wreszcie tam w firmie RUCK® widać postęp w podologii.

Czytaj dalej o nowych modelach paznokci.

Na modele paznokci czekają szkoły i cała rzesza szkoleniowców, którzy nie rzadko wypraszali możliwość pojawienia się modeli – osób z różnymi defektami paznokci na praktycznych szkoleniach.
Również osobom po ukończonych kursach brakowało modeli. Musieli ćwiczyć na często cierpiących z bólu pacjentach.
A teraz?
Koniec z marnymi szkoleniami !!!

zestaw modeli paznokci

RUCK® oferuje gotowe modele z najczęściej spotykanymi wadami paznokci. Aż 12 modeli, na których można wielokrotnie ćwiczyć zakładanie klamer ortonyksyjnych czy nawet protetykę paznokci.
Szkoły poprzez udostępnienie tych modeli paznokci mają dostęp do znakomitych materiałów edukacyjnych i do przeprowadzenia profesjonalnych zajęć edukacyjnych każdemu ze słuchaczy.
Praktykanci po kursach zanim zrobią ten pierwszy zabieg mają z kolei możliwość ćwiczenia w domu, w gabinecie bez jakichkolwiek ograniczeń.

model paznokcia LUDWIG

model paznokcia OTTO

Modele paznokci wykonane są z mocnego tworzywa. Można kupić je w zestawie z imadłem lub osobno. Gdzie? Oczywiście u polskiego partnera RUCK®.
Zapoznaj się z pełną ofertą modeli paznokci. Przeczytaj o możliwościach zastosowania klamer ortonyksyjnych na poszczególnych modelach.

Wejdź do sklepu podologicznego do działu Modele paznokci. Zapraszamy.