Otwarcie Szkoły Podologii w Żorach

Otwarcie Szkoły Podologii w Żorach – wydarzeniem ROKU 2018

 

Ważnych wydarzeń w 2018 roku dla partnera firmy RUCK w Polsce było wiele.
Na początku 2018 roku przeprowadziliśmy się do nowego budynku na ul. Świętego Stanisława 17 w Żorach.

Na wiosnę uczestniczyliśmy w renomowanych targach w Warszawie i w Krakowie.
Pokazaliśmy tam naprawdę pokaźne stoiska, a na nich najnowsze trendy naturalnej kosmetyki Wellness, najnowszej generacji lakiery do paznokci RENATUR by RUCK®, i profesionalne wyposażenie dla gabinetów podologicznych. Były to bardzo kosztowne, ale i ważne bo prestiżowe przedsięwzięcia.

 

 

W listopadzie 2018 roku otwarliśmy Szkołę Podologii w Żorach. Gościliśmy wtedy pierwszych słuchaczy.

 

 

 

 

W grudniu odbył się w naszej szkole kolejny zjazd szkoleniowy. Tym razem gościli u nas przedstawiciele firmy RUCK – największej firmy kosmetyczno-podologicznej na świecie.

Nowy szef tej firmy Simeon Ruck wygłosił w Żorach na żywo referat na temat historii podologii. Opowiedział też naszym słuchaczom jak powstała współpraca z firmą Lady’s Nails Cosmetics. Simeon Ruck na ręce Marka Cyrulika przekazał pozdrowienia i podziękowania od swojego ojca Hellmuta Ruck, który wraz z całym zarządem firmy RUCK® z wielkim uznaniem docenił dotychczasowy wkład firmy Lady’s Nails Cosmetics w rozwój podologii i w edukację specjalistów podologii w Polsce.

Na grudniowym zjeździe szkoleniowym w Żorach Simeon Ruck wraz z Veronica Endress prowadzili wykłady na temat odciążeń stóp oraz wytłumaczyli jak ogromne znaczenie w specjalistycznej pielęgnacji stóp mają certyfikowane 100% naturalne kosmetyki peclavus®.

Słuchacze mogli wysłuchać wspaniałego referatu mgr kosmetologii Klaudii Kołatek na temat odcisków na stopach. Agnieszka Musioł omówiła dezynfekcję i sterylizację w gabinecie podologicznym. Jan Cyrulik jako wyłączny a zarazem certyfikowany szkoleniowiec RUCK® omówił i zademonstrował klamry ortonyksyjne RUCK® ORTOGRIP PROFESSIONAL. Z kolei Marek Cyrulik z tematem „Frezarki podologiczne” podpowiedział jak dbać o tego typu frezarki, jak nimi pracować by nie musiały zbyt często trafiać do serwisu.

 

 

7 i 8 grudnia w Szkole Podologii w Żorach panowała iście rodzinna atmosfera. Wiele wspólnych zdjęć i filmów zrobionych szczególnie obok Pana Simeon Ruck traktowano jako wyróżnienie i cenna pamiątka.
Od słuchaczy otrzymaliśmy wiele ciepłych, pełnych uznania opinii. Nasz trud i starania związane ze szkołą podologii nie poszły na marne, przeciwnie – dały wspaniały efekt w postaci aprobaty i wyróżnień zarówno słuchaczy jak i szefa firmy RUCK®.
Zapewniam, że nie ustaniemy w naszych działaniach – mówi Marek Musioł – manager w firmie Lady’s Nails Cosmetics odpowiedzialny m.in. za organizację darmowej Szkoły Podologii w Żorach.


Kolejne zjazdy w ramach darmowej Szkoły Podologii w Żorach są już zaplanowane. Wszystkie cieszą się powodzeniem i ponadmiarowym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. Dziękujemy im za obecność i za niezwykłą serdeczność. Zapraszamy na kolejne zjazdy.

Zapraszamy na stronę internetową Szkoła Podologii w Żorach. Zobacz zdjęcia z dotychczasowych szkoleń. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu.

Zobacz jak wygląda jeden dzień w Szkole Podologii RUCK.