RUCK® na targach w Düsseldorf

Targi Beauty Forum w Düsseldorf to największa impreza targowa w Niemczech.
Porównując ją obecnie z największymi targami w Warszawie to szacuje się, że targi niemieckie są od 6 do 8 razy większe od Beauty Forum Polska.

Czytaj dalej

 

5 i 6 marca 2016 firma RUCK® na swoim stoisku po raz pierwszy zaprezentowała swoje najnowsze wyposażenie gabinetu podologicznego. Wyeksponowane były wszystkie modele foteli z serii Podolog MOON – professional, master i comfort. Towarzyszyły im krzesła STOOL, szafki ROOM i nowy wózek do pedicure POOL. Była też nowa PodologStella 3, frezarki podologiczne Podolog Nova3, Podolog ECO i Podolog ONE oraz wiele innych liczących się na rynku produktów tej renomowanej firmy.

Zarówno premiera nowego wyposażenia jak i pozostałe produkty cieszyły się niezmiennie dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających targi. Nie obyło się bez zazdrosnego podpatrywania nowych serii przez konkurencję, która od tego momentu znowu musi się wysilić by dorównać firmie RUCK®. Tym razem RUCK® ustawił im poprzeczkę bardzo wysoko.

Tym samym można powiedzieć, że podologia szybko się rozwija. To dobrze, bo dzięki temu powstają nowe możliwości.
A w Polsce dzięki partnerstwie Lady’s Nails Cosmetics® i firmie RUCK® wszystkie nowości rynkowe dostępne są praktycznie od zaraz. Polska podologia nie musi więc pozostawać w tyle. Specjaliści podologii i właściciele gabinetów podologicznych, kosmetycznych i SPA w Polsce mogą w pełni korzystać z najnowszych technologii sprzętu, naturalnych kosmetyków, preparatów leczniczych do stóp oraz wielu innych dobrych rozwiązań, zaopatrując się u autoryzowanego partnera firmy RUCK® czyli w firmie Lady’a Nails Cosmetics®.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu nakręconego w Düsseldorfie.

 

Zapraszamy też na krótki video clip z targów w Warszawie i do relacji zdjęciowej partnera firmy RUCK® w Polsce

kliknij w obrazek

na targach W-wa sklep podologiczny