Know-how w firmie RUCK®

Know-how dotyczy m in. pewnych dóbr intelektualnych wykorzystywanych np. w produkcji, handlu czy nauce.
Know-how czyli wiedza techniczna i pozatechniczna jest chroniona prawem wspólnotowym (rozporządzenie nr 772/2004 w sprawie stosowania art. 81 ust. 3 Traktatu).

Czytaj dalej

Firma RUCK® swoje know-how buduje od wielu lat. Dziedzina podologii, od której zaczęła się ekspansja na światowe rynki ciągle jest rozwijana.  Wdrażane są coraz to nowsze technologie mające zastosowanie w frezarkach podologicznych, fotelach, systemach mobilnych. Wprowadzane są innowacyjne receptury naturalnych kosmetyków PECLAVUS®.
Idealne ostrza cęg, cążek oraz specjalnie wyprofilowane kształty zarówno ostrzy jak i uchwytów takich narzędzi jak cążki, cęgi, kleszcze, sondy itp mają znaczący wpływ na ergonomię pracy.
Odciążenia do stóp są nie tylko wyjątkowo praktyczne, ale są w nich zastosowane specjalne materiały jak np. żel zawierający środki pielęgnujące skórę. Wszystko to jest m in. wynikiem know-how w firmie RUCK®.

Następnym działem obejmującym know-how w firmie RUCK® jest nauka.
Dzięki wieloletnim doświadczeniom praktykujących zawodowo nauczycieli w szkole RUCK® przyszli specjaliści podologii otrzymują najlepszą dawkę wiedzy o podologii. Słuchaczom szkoły RUCK® przekazywane są najnowsze rozwiązania i techniki pracy, również tzw. triki ułatwiające pracę na konkretnych przypadkach chorych stóp oraz poprawna ergonomia pracy. To niezwykle cenne wartości mające wpływ na świadczenie usług specjalistycznej pielęgnacji stóp po ukończeniu tej szkoły. Dzięki know-how w szkole RUCK® praca zawodowa przyszłych specjalistów podologii staje się dużo łatwiejsza a sami specjaliści mają rzeczywistą satysfakcję z pobranej w tej szkole nauki.

RUCK® udostępnia swoje know-how nie tylko swoim studentom, ale również swoim klientom chcącym zaopatrywać się w produkty marki RUCK®. Specjaliści konkretnych działów chętnie odpowiadają na zadawane im pytania i podpowiadają wiele ciekawych rozwiązań, również związanych z projektowaniem gabinetu podologicznego.

Firma RUCK® dba również o serwis swojego sprzętu. Umożliwia klientom wypożyczenie frezarek, a na czas przeglądów lub napraw  gwarancyjnych przesyła frezarkę zastępczą.

Powstaje coraz to więcej filmów instruktażowych pokazujących stosowanie produktów marki RUCK®

Wszystko to jest wynikiem ogromnego wkładu finansowego i intelektualnego kadry zarządzającej tą firmą.
Zbudowane know-how działa w firmie RUCK® bardzo dobrze. Dzięki temu firma RUCK® stoi daleko przed swoją konkurencją. Plany rozwojowe na rok 2017 i dalsze są bardzo ambitne. Pozostaje niecierpliwie czekać na kolejne wynalazki.

Zapraszamy do filmoteki RUCK. Zobacz filmy instruktażowe.

 

To też warto przeczytać:

RUCK® INTERNATIONAL PARTNER

Ergonomia w podologii