Nowości – System mobilny RUCK®

Na początku 2014 roku do oferty RUCK trafia innowacyjny, drugi już podologiczny system mobilny.

Tym razem firma Ruck prezentuje kompatybilne systemy, które są optymalnym rozwiązaniem dla podologów. System mobilny tworzą miarowe torby, jednostki techniczne z frezarkami i lampami z lupą, podnóżkiem podologicznym, rozkładanym krzesełkiem i aluminiowym transporterem.

Ruck- mobil syst LNC.

Jednostka techniczna to pomysłowa obudowa do każdej z frezarek RUCK (Podolog Nova3, Podolog ECO i Podolog ONE). Obudowa skutecznie zabezpiecza frezarki. Ma przygotowane przyłącze elektryczne oraz wytłoczone miejsce na wąż prowadzący od sterownika do pióra frezarki.
Z obudową (jednostką techniczną) zintegrowany jest uchwyt do lampy mobilnej Podolog Circle S i uchwyt do pióra frezarki.
Dodatkowo na obudowie są dwie rozkładane tacki na narzędzia. Obudowę w razie potrzeby można szybko zdemontować a jej tworzywo jest łatwe w utrzymaniu czystości. Cała jednostka idealnie pasuje do nieprzemakalnej torby.
Torby mają dodatkowe sakwy na notes, pojemniki i inne rzeczy.
W skład jednostki technicznej wchodzi mała lecz emitująca wiele naturalnego światła lampa Podolog Circle S. Lampa z ledami i szkłem powiększającym dostępna jest tak jak torby w kolorze White oraz Black Edition. Circle S jest składana i ma możliwość dowolnej regulacji kąta nachylenia podczas zabiegu.

Kolejna torba należąca do systemu mobilnego RUCK zawiera miarowe pojemniki na kremy i preparaty do zabiegów, miejsce na schowanie krzesełka Chair 40, na pojemniki do wysterylizowanych lub brudnych (po zabiegu) narzędzi, na składaną wanienkę mobilną i worki do pedicure oraz podnóżek podologiczny.

Następna torba do systemu mobilnego Ruck zawiera 4 duże i 8 mniejszych pojemników na narzędzia podologiczne. Wszystkie pojemniki mają możliwość oznaczenia jako STERILISIERT/ KONTAMINIERT (sterylne / zanieczyszczone). Oznaczenia wyprodukowano z specjalnego silikonu, który może być poddany dezynfekcji.
Do torby mieści się jeszcze co najmniej 6 preparatów peclavus.

System mobilny RUCK to także lekki a zarazem bardzo stabilny aluminiowy transporter. Można do niego przypiąć wszystkie torby, które mają zamocowane mocne paski parciane.

System mobilny RUCK został wymyślony przez zespół inżynierów z działu rozwoju firmy, którzy dzięki codziennym kontaktom z nauczycielami podologii oraz wieloma klientami pracującymi również poza swoimi gabinetami podologicznymi mieli możliwość spełnienia najcichszych marzeń podologów mobilnych. Trzeba przyznać, że to im się udało.