RUCK® MOBIL SYSTEM obchodzi swoje pierwsze urodziny

Przed rokiem ukazał się nowy system mobilny dla specjalistów zajmujących się pielęgnacją i leczeniem stóp. System jak się okazało ma również wzięcie u kosmetyczek i kosmetologów świadczących swoje usługi poza gabinetem.

Jakie wnioski i jakie opinie klientów spotyka się w ich wypowiedziach czytaj poniżej.

System mobilny RUCK to przede wszystkim rozwiązania techniczne służące szybkiemu przenoszeniu frezarek, narzędzi, opatrunków, kosmetyków i pozostałych rzeczy potrzebnych do zabiegu. System wymyślono także po to by tak wiele rzeczy można w szybko i sprawnie przemieszczać.

Oto jakie opinie klientów trafiły do firmy i jak oceniany jest system mobilny RUCK®

Ruck-mobil-system

Większość klientów w mijającym roku wybierała system mobilny WHITE. Jak sami się wypowiadali kolor kojarzący się z czystością i higieną w medycynie był najbardziej dla nich odpowiedni.

Klienci są zadowoleni z lekkiego i mocnego materiału, z jakiego wykonane są torby. Łatwość czyszczenia i optymalne rozmieszczenie miejsca w torbach to ich wielki atut.

Zadowolenie klientów systemu mobilnego RUCK® wynikało z możliwości sprawnego przemieszczania się z dużym bagażem po brukowanym chodniku i schodach. Dlatego składany, lekki aluminiowy wózek, na który można poukładać nawet trzy torby z podnóżkiem podologicznym włącznie zebrał wiele pochwał.

Ogromną ilość pozytywnych opinii zebrały też mobilne pojemniki na narzędzia sterylne lub używane (brudne). Dwa rozmiary pojemników i silikonowe oznakowanie w formie opaski ciągle cieszy się wielką popularnością.

Dla podologów używających frezarek RUCK® jednostka techniczna jest idealną ochroną frezarek Podolog Nova 3, Podolog ECO i Podolog ONE. Możliwość szybkiego rozłożenia podręcznych tacek, kompatybilny uchwyt do pióra frezarki oraz uchwyt do lampy mobilnej CIRCLE S jest wielkim plusem w całym systemie.

Klienci, którzy nabyli system mobilny RUCK® ciepło wypowiadali się o wrażeniu jaki ten system wywarł na nich samych oraz na ich pacjentach odwiedzanych w domu czy sanatoriach. Profesjonalizm i komfort obsługi podczas zabiegów jest do zauważenia na każdym kroku – mówią opinie.

zestawy podo

Lekkie transportowanie i profesjonalna praca pedicurzystów i podologów były głównym celem w projektowaniu systemu mobilnego RUCK®. Po roku czasu można śmiało powiedzieć, że cel został osiągnięty.

Chcesz zapoznać się z ofertą SYSTEM MOBILNY RUCK® ? Wejdź do tego działu w sklepie partnera firmy RUCK® w Polsce RUCK® – podologia mobilna (link).