Świat Przygód RUCK – doświadcz porad w nowym wymiarze

Wyobraź sobie, że istnieje miejsce, w którym możesz zasięgnąć porad dotyczących pielęgnacji, kosmetyków i dobrego samopoczucia. Miejsce gdzie możesz wypróbować fotele i meble zabiegowe RUCK według własnego uznania, stworzone, by inspirować, gdzie możesz usiąść i przetestować wszystko w spokoju.

To miejsce istnieje w rzeczywistości! Na ponad 500 m² w firmie RUCK w Neuenbürg w pięknym północnym Schwarzwaldzie miejsce to zostało nazwane Świat Przygód RUCK. Dla Klientów został tam stworzony szlak tematyczny, na którym pracownicy firmy RUCK odpowiadają na indywidualne potrzeby i życzenia klientów. Z przyjemnością i pasją przedstawiają „namacalne” rozwiązania i różnorodność produktów, dzięki którym mogą wspierać Cię w codziennej pracy.

Zamień swoje miejsce pracy w miejsce dobrego samopoczucia – dzięki inspirującym koncepcjom pomieszczeń RUCK®

Już teraz możesz odwiedzić w pełni wyposażone i przemyślane sale ćwiczeń, przetestować je, dotknąć ich i wypróbować. RUCK chce zainspirować Cię do tego, aby Twoje miejsce pracy było naprawdę przyjemnym miejscem, w którym Ty i Twoi klienci lubicie spędzać czas. Współczesne pomysły projektowe, bezkompromisowa praktyczność i ergonomiczne środowisko pracy stawiane są na pierwszym miejscu.

Powstałe w ten sposób koncepcje pomieszczeń dla podologii, pedicure, kosmetyki i odnowy biologicznej zapewniają mnóstwo inspiracji i przestrzeni do realizacji indywidualnych potrzeb. Niezależnie od tego czy prowadzisz mały gabinet czy zarządzasz kompleksowym centrum spa – dla firmy RUCK nie istnieją ograniczenia.

Odczuwanie wszystkimi zmysłami – poczuj jakość RUCK®

W świecie doświadczeń RUCK stawia na aktywność. Wszystko można wypróbować. Niezależnie od tego, czy są to innowacyjne instrumenty do pielęgnacji stóp, aplikacja klamry ortonyksyjnej na modelowej stopie, przygotowanie narzędzi do ciągu sterylizacyjnego, czy wyposażenie mobilnego zestawu do pielęgnacji stóp w systemie RUCK® MOBIL SYSTEM.

Doradcy klienta chętnie odpowiedzą na pytania i wyjaśnią do czego służą poszczególne przystanki. Możesz wypróbować kawy we własnej kawiarni RUCK i cieszyć się pobytem w świecie przygód RUCK bez presji czasu. Jeżeli ktoś zgłodnieje podczas tej podróży, zapraszamy do odwiedzania zupełnie nowego „Kącika Przyjemności Schwarzwald” z regionalnymi specjałami dla podniebienia.

RUCK® wyznacza nowe standardy

Nowa koncepcja prezentacji produktów RUCK® po raz kolejny pokazuje jak daleko przed konkurencją znajduje się firma. Wszystkie te udogodnienia i wizualizacje stworzone są po to, aby klienci mieli możliwość przetestowania i sprawdzenia produktów i rozwiązań przed dokonaniem zakupu. Profesjonalnie wyposażone pomieszczenia inspirują do wdrażania rozwiązań w swoich gabinetach. Z przyjemnością śledzimy kolejne poczynania naszego partnera na rynku niemieckim i liczymy na to, że jego innowacyjne działania przyczynią się do rozwoju podologii, także poza jego granicami – w Polsce.
Marek Cyrulik – szef firmy Lady’s Nails Cosmetics – wyłączny partner firmy RUCK na terenie Polski, otrzymał już zaproszenie od Pana Simeona Ruck do odwiedzenia firmy w Niemczech. Zaproszenie zostało skierowane również do naszych klientów. Według zapewnień Marka Cyrulika z pewnością dojdzie do realizacji tego zaproszenia. Nasi klienci będą mieli okazję poznać firmę RUCK od zewnątrz i od środka, ich gościnność i kompetencje. Kilkudniowy wyjazd do firmy RUCK będzie organizowany w 2020 roku, o czym będziemy informować w naszych newsletterach. Już teraz zapraszamy do współpracy gabinety i szkoły do zapoznania się z naszą ofertą RUCK.

 

 

 

Przeczytaj jeszcze: RUCK 9.0 przyszłość