Nowe koncepcje pomieszczeń gabinetowych RUCK

Mówi się, że pierwsze wrażenie jest najważniejsze. Jednak faktem jest to, że tak naprawdę ułamki sekund decydują o tym jak postrzegamy otoczenie i czy czujemy się dobrze w danym pomieszczeniu. Urządzając swoje własne mieszkanie kierujemy się estetyką i praktycznością rozwiązań. Nie inaczej jest w innych dziedzinach życia.

Dlatego tak ważne jest pierwsze wrażenie pacjenta, który trafia do naszego gabinetu. Nie chcąc umniejszać funkcji jaką pełni ergonomia i odpowiednie zarządzanie pracą w gabinecie, to jednak jego wygląd i przemyślane wykończenie wpływa na tworzenie przyjaznej i miłej atmosfery. Niezależnie od wielkości i przeznaczenia gabinetu spójna koncepcja aranżacji wnętrza podkreśli profesjonalizm, a pacjentowi pozwoli poczuć się komfortowo. Firma RUCK przygotowała aż 21 gotowych do wykorzystania koncepcji pomieszczeń zainspirowanych trzema żywiołami. Są to: ogień, woda i ziemia. W oparciu o wiedzę w zakresie projektowania wnętrz i praktycznych mebli oraz dużą dbałość o szczegóły, stworzono szeroką gamę pomysłów na gabinety, które tworzą atmosferę zaufania i poczucie bezpieczeństwa.

Gotowe rozwiązania aranżacyjne dla gabinetów podologicznych

Projektanci firmy RUCK wychodzą z założenia, że nie wystarczy zaprojektować funkcjonalne fotele zabiegowe. Kluczową kwestią jest indywidualna koncepcja oferująca spójne podejście do aranżacji całego pomieszczenia. Powinna ona przede wszystkim być dostosowana do możliwości architektonicznych budynku. Niezależnie od tego czy przygotowujecie się do wyposażenia swojego pierwszego gabinetu czy planujecie rozwinąć działalność w dziedzinie podologii, dzięki gotowym koncepcjom pomieszczeń RUCK zadanie to jest znacznie ułatwione. Dzięki nowoczesnym, solidnym i ekonomicznym sprzętom, pomysły można realizować przy mniejszym budżecie i na kilku metrach kwadratowych. Wyjątkowym elementem, który łączy obie koncepcje gabinetu, jest fotel podologiczny RUCK® SINA. Fotel posiada elektryczną regulację wysokości, nowoczesny design i wysoki komfort użytkowania. Dodatkowo jest to certyfikowany produkt medyczny, przez co jest to idealny podstawowy model do wykonywania zabiegów podologicznych. Bardziej rozbudowane koncepcje gabinetów oparte są na fotelu zabiegowym RUCK® MOON, który dzięki zastosowaniu specjalnej podkładki może zostać przekształcony w łóżko kosmetyczne. Firma RUCK oferuje wiele rozwiązań w zależności od potrzeb, budżetu jak i również przeznaczenia poszczególnych pomieszczeń.

Holistyczne rozwiązania dla instytutów wellness, spa i kosmetycznych

Dla klientów gabinetów kosmetycznych, spa i wellness szczególne znaczenie nabiera holistyczna aranżacja przestrzeni. Odwiedzają oni gabinet w poszukiwaniu relaksu i odprężenia. Dlatego też w tym przypadku harmonijne projektowanie wnętrz odgrywa tu tak ważną rolę. Odpowiednia atmosfera wspiera regenerację i rewitalizacje. Dzięki zaprezentowanym projektom pomieszczeń oferowane zabiegi kosmetyczne i odnowy biologicznej zyskają miano najwyższej klasy. Dzieje się tak za sprawą nowego stołu zabiegowego RUCK® SPA SONORA i jego nastrojowym efektom świetlnym LED (meble dostępne w naszym sklepie na indywidualne zamówienie). Ważną rolę odgrywa tutaj odpowiednio dobrana koncepcja kolorystyczna, która towarzyszy klientowi podczas poruszania się po całym obiekcie. Mocne kolory, które są zaakcentowane nie tylko w samym pomieszczeniu zabiegowym, ale również w recepcji czy toaletach pogłębiają wrażenia estetyczne. Poczucie bezpieczeństwa i relaksu możliwe jest również do osiągnięcia dzięki łóżku LUNA RUCK® (meble dostępne w naszym sklepie na indywidualne zamówienie) ze zintegrowaną funkcją ogrzewania. Jeżeli dodatkowo pobudzimy zmysły klientów gabinetu poprzez wykorzystanie olejków eterycznych z serii peclavus® wellness, sprawimy, że wizyta w salonie będzie niezapomniana.

 

 

Dowiedz się więcej o certyfikatach produktów medycznych RUCK z artykułu „S” jak „Successor”