Z lotu ptaka czyli RUCK Hausmesse 2019

Dni otwarte dla klientów firmy RUCK odbyły się 13 lipca 2019 r. Impreza jak co roku cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Oprócz niezwykłych okazji do tańszych zakupów można było wysłuchać wiele ciekawych wykładów i wziąć udział w warsztatach tematycznych.

Na dużej sali konferencyjnej Simeon Ruck przedstawił nowy koncept nauczania. Akademia RUCK umożliwia teraz zdobycie zawodu podologa w okresie 2, 3 lub 4 letnim. Oprócz tego wiele możliwości zdobycia zawodowych specjalizacji.

Pani Petra Heiler, wieloletnia nauczycielka Akademii RUCK wskazywała na znaczenie i skuteczność prawdziwie naturalnych kosmetyków i preparatów marki PECLAVUS.
Pan Wolfgang Knörzer udzielał się przy odciążeniach i pokazywał podstawowy zabieg podologiczny. Z kolei Sebastian Ruck prowadził warsztaty z klamrami RUCK ORTOGRIP PROFESSIONAL.

Niekończące się pogawędki z Hellmutem Ruck dawały wiele satysfakcji wszystkim jego miłośnikom.

Wiele stoisk z możliwością przetestowania frezarek podologicznych, narzędzi, systemów mobilnych, foteli i krzeseł były oblegane przez niezliczoną ilość klientów firmy RUCK od samego rana do późnego popołudnia. Do pokaźnych stołów wystawowych przyciągały czarujące zapachy kosmetyków z najnowszych serii PECLAVUS WELLNESS, HAND i GENTLEMAN. Specjaliści podologii chętnie przebywali w otoczeniu serii PECLAVUS PODOmed, PODOcare, PODOdiabetic i PODOkids.
W każdym „kącie” poszczególnych pomieszczeń i budynków należących do firmy RUCK można było znaleźć wiele innowacyjnych produktów, które jak zawsze jako pierwsze wprowadzane są na rynek, dzięki ludziom z działu rozwoju m.in. Michael Fürtsch.

Setki osób miało okazję zwiedzić najnowszy budynek, w którym oprócz nowoczesnego w pełni zautomatyzowanego magazynu, sortowni, pakowalni i serwisu znajdują się nowocześnie urządzone biura oraz piękna kawiarenka z dwoma dużymi tarasami na ostatnim, czwartym piętrze. Dwa budynki, starszy i nowy łączy okazałe, oszklone przejście z widokiem na duży ogród.

W innym budynku na ulicy Daimlerstrasse można było zobaczyć montownię foteli podologicznych. Na terenie firmy RUCK można było spotkać się z niektórymi partnerami jak Remmeles Propolis, Ligamed, Busch czy Pododesk.

W olbrzymim hangarze były wystawione używane frezarki, krzesła i fotele, które po wcześniejszym serwisie RUCK można było zakupić do gabinetu.

Każdy uczestnik dni otwartych RUCK Hausmesse mógł skorzystać z sytego posiłku, napojów i kawy.

Długi a zarazem bardzo wyczerpujący dzień zakończył się podziękowaniem nowego szefa firmy Simeona Ruck skierowanym do swoich pracowników. W imprezie tej zaangażowało się ponad 260 pracowników. Wspólnie z nimi smakując dobrego posiłku spędziliśmy sobotni wieczór. Cała nasza delegacja zapamięta ten dzień na długi czas. To był dla nas dobrze spędzony czas.

Zapraszam do relacji filmowej z tej imprezy. RUCK z lotu ptaka i to co działo się wewnątrz pomieszczeń.

Marek Cyrulik
Lady’s Nails Cosmetics
wyłączny partner firmy RUCK w Polsce.

 

Przeczytaj jeszcze: Otwarcie Szkoły Podologii w Żorach