Z ojca na syna – przekazanie firmy

Wszystko pozostanie w rodzinnych rękach.
Hellmut Ruck po 44 latach pracy jako szef firmy HELLMUT RUCK GmbH przekazuje prężnie działającą firmę synowi. Od 1 czerwca 2019 roku Simeon Ruck przejął dowodzenie w największej na świecie firmie podologicznej jako samodzielny dyrektor. Zmiana pokoleniowa otwiera nowy rozdział w rodzinnym biznesie firmy RUCK.

Klienci najpewniej nie stracą z oczu starszego szefa.
Pan Hellmut Ruck nadal będzie służył im pomocą i dobrą radą, gdyż od zawsze było to jego ulubionym zadaniem. Będzie jeszcze obecny na szkoleniach, seminariach i w szkole, gdzie w dalszym ciągu będzie przekazywał swoją pasję i zamiłowanie do pielęgnacji stóp i podologii. Będąc na emeryturze będzie miał trochę więcej czasu na hobby i dla rodziny. Poświęcić więcej czasu dla co najmniej sześcioro wnuków było jego życzeniem, które teraz może spełnić.

Od teraz wraz z Simeonem Ruck młode pokolenie podąża śladami ojca.
Utrzymanie tradycyjnych wartości i tworzenie nowych jest jedną z jego przewodnich zasad i znajduje znaczący wyraz w kompleksowej rozbudowie firmy, także w nowej AKADEMII RUCK.
„Cieszę się, że mogę pełnić rolę samodzielnego dyrektora i obiecuję, że bezgranicznie zaangażuję się w naszą wspólną przyszłość” – mówi Simeon Ruck.
„Podjęto już ważne kroki dotyczące rozbudowy całego kompleksu firmy. Dzięki rozbudowanej i zmodernizowanej logistyce gwarantujemy szybką i niezawodną usługę „dostawy RUCK”, teraz i w przyszłości.
Szczególną atrakcją będzie Nowy Świat Produktów, do którego już na jesień tego roku chciałbym osobiście zaprosić i powitać Was jako klientów”.

Innowacja była i pozostanie znakiem towarowym RUCK.
Dzięki przedsiębiorczej osobowości Simeona Ruck zasady te nadal będą wdrażane i rozszerzane. Inspiracje rodziny oraz indywidualna obsługa klienta nie będą znajdowały się w tle działalności, lecz będą kształtować przyszłość firmy RUCK.

Zapraszamy również do przeczytania artykułów:
20-lecie Szkoły Podologii RUCK®
Tak powstawała podologia – 90 lat RUCK