Nowe serie peclavus®

Od marca 2019 roku następuje stopniowa restrukturyzacja w kosmetykach peclavus®. Zmieniają się nie tylko nazwy serii, ale i opakowania. Jest to konsekwencją wprowadzenia w 2017 roku całkowicie nowych serii peclavus® wellness, hand i gentleman. Marcowa premiera to serie: PODOmed, PODOcare, PODOdiabetic i kids.

Asortyment peclavus® zawiera ponad 125 różnych receptur.
Obecnie każda z tych serii oferuje certyfikowane kosmetyki prawdziwie naturalne. Aż 75% produktów peclavus® nosi pieczęć NATRUE.
Każda seria ma swoją oddzielną broszurę zawierającą opisy poszczególnych produktów, kolorowe zdjęcia oraz dodatkowe informacje zarówno dla specjalistów wykonujących zabiegi jak i dla klientów i pacjentów gabinetu.

Broszury peclavus® to nie jest zwykły katalog produktowy. Dzięki tym broszurom, które według idei firmy RUCK® powinny być udostępnione klientom np. w poczekalniach gabinetów można naprawdę wiele zyskać. Celem przekazu informacji zawartych w broszurach peclavus® jest informowanie o skutecznych terapiach i zabiegach, o działaniu prawdziwie naturalnych kosmetyków, uświadamianie o korzyściach płynących z produkcji naturalnych kosmetyków. Oddając w ręce klientów broszury peclavus® można zdobyć zaufanie i przywiązanie klientów i pacjentów do gabinetu, w którym zabiegi wykonywane są tymi produktami.

W seriach peclavus® zmieniły się opakowania i pojemności. Zniknęły pojemności 75 ml, które zostały zastąpione pojemnościami 100 ml. To nie tylko wyjście naprzeciw oczekiwaniom klientów chcących mieć dobry kosmetyk w większej pojemności, ale także patrzenie w stronę ochrony środowiska naturalnego. Kupując np. 3 x 100 ml oszczędza się jedną tubę z czterech o poj. 75 ml. Mimo, iż opakowania produktów peclavus® pochodzą z recyklingu materiałów pochodzących od certyfikowanych firm, to każde dodatkowe opakowanie w środowisku naturalnym odgrywa ogromną rolę. RUCK® od samego początku jest „przyjacielem” środowiska naturalnego.

PECLAVUS zrezygnował z dotychczasowej serii peclavus® sports. Wspaniały sztyft do ochrony skóry Hautschutz Stick znajduje się teraz pod tą samą nazwą w zielonej serii PODOcare.

Receptury części produktów zostały zmodyfikowane w taki sposób żeby włączyć do ich składu maksimum aktywnych składników naturalnych.

Wszystkie produkty serii PODOdiabetic zostały oznaczone pieczęcią DERMATEST®. Pięć gwiazdek i ocena BARDZO DOBRY wynikają z badań i testów klinicznych i dermatologicznych opartych o znakomitą tolerancję skóry u chorych na cukrzycę i łuszczycę.

Produkty otrzymały nowe nazwy. Na przykład peclavus® AntiMYX Tinktur Silber ma teraz nazwę peclavus® AntiBAC Tinktur Silber.

Tynktury dla łatwego rozpoznania mają różnokolorowe obrączki.

Nowymi produktami są: PODOcare Fußdeo Creme silber, PODOmed AntiMYX Spray i AntiMYX Salben-Gel.

Kartoniki produktów mają estetyczny, wyraźny design. Z daleka przyciągają uwagę klientów.

Na tubach znajdują się oznaczenia – ikonki podpowiadające do czego i na jaką część ciała dany produkt jest przeznaczony. Oprócz tego oznaczenie BIO kosmetyku i pieczęć NATRUE.

Zaufaj marce z jakością i tradycją.

Wszystkie produkty serii peclavus® dostępne są w sklepie wyłącznego partnera firmy RUCK® w Polsce. Informacje na www.sklep.podologiczny.pl

Broszury peclavus® (link).

Zapraszamy do przeczytania artykułu pt. Kosmetyki naturalne i BIO kosmetyki – co to jest GREENWASHING?

oraz artykuł pt. Kosmetyki naturalne – bądźmy świadomi