Hausmesse 2018 – cała ulica należała do firmy RUCK®

Ogromna wystawa RUCK®, zabawy i konkursy dla dzieci i dorosłych, moczenie – raczej chłodzenie stóp, restauracje pod namiotami, mobilne rowery, to tylko część tego co znajdowało się wzdłuż całej ulicy Daimlerstrasse, która 14 lipca 2018 roku należała tylko i wyłącznie do firmy RUCK®.

W budynkach firmy odbywały się szkolenia, warsztaty, wykłady i pokazy. Demonstrowane były najnowsze serie kosmetyków WELLNESS. Można było podziwiać znaną szkołę podologii, gabinety podologiczne, magazyny, biura, logistykę i zaplecza. Wszystko po to by klient mógł mieć świadomość wielkości firmy RUCK® i by każdy mógł zobaczyć jak wzorowo działa ta firma.

Wewnątrz zaprzyjaźnione firmy chętnie prezentowały swoje produkty i przydatną wiedzę.

Dni otwarte umożliwiały też zrobienie zakupów dla kosmetyczek i podologów z Niemiec, Austrii i Szwajcarii.

Dopisała również pogoda. Było ciepło i słonecznie.

Firma RUCK® jak co roku stanęła na wysokości zadania. W pełni zaangażowani, może nieco zmęczeni, ale bardzo zadowoleni pracownicy firmy zdali kolejny egzamin posługi dla swoich wiernych klientów. Na koniec dnia kadra kierownicza z satysfakcją żegnała się z odwiedzającymi zapraszając ich na dni otwarte w 2019 roku.

Takie imprezy nie trafiają się na żadnych targach wystawienniczych. Warto więc zobaczyć skrót wydarzeń z 14 lipca 2018 na filmie video.


 

Po obejrzeniu filmu odwiedź stronę darmowej szkoły podologii w Żorach.