Pierwsze miejsce w Wellness & Spa Innovation Award dla peclavus® 2018

Niemieckie stowarzyszenie WELLNESS na targach BEAUTY w Düsseldorf po raz szósty przyznało nagrody w kategorii  Beauty & Body Care Products. Seria peclavus® wellness zdobyła pierwsze miejsce wyprzedzając aż 8 konkurentów.

Jury w swoim uzasadnieniu szczególnie podkreśliło bardzo wysoką jakość 100% naturalnych kosmetyków, funkcjonalność, różnorodność i możliwość indywidualnego doboru zarówno dla klientów jak i specjalistów.
Aż 55 nowości zostało oznaczonych etykietą NATRUE jako kosmetyki naturalne.
Receptury produktów do masażu nie zawierają olejów parafinowych i zachowują długotrwałe właściwości ślizgu. Klienci mają do wyboru aż trzy możliwości nastroju w skoordynowanych koncepcjach i indywidualnych nutach zapachowych.

Katrin Ruck z przyjemnością przyjęła pierwszą nagrodę.
O przyznaniu pierwszego miejsca zdecydowało grono wybitnych ekspertów z branży Wellness, SPA i Beauty.
Podobnie jak w latach ubiegłych, firmy i organizacje musiały zaoferować rynkowi nowe i przyszłościowe osiągnięcia w postaci koncepcji, produktów i usług. Zgłoszenia pochodziły z Niemiec, Austrii, Belgii, Francji i Włoch.

IDEA

Dobre dla skóry i bezpieczne dla środowiska, równoważne lub lepsze pod względem właściwości w porównaniu z produktami konwencjonalnymi. Taki był cel dla stworzenia innowacyjnych produktów peclavus® wellness.
Produkty do masażu, oleje do ciała, prysznice, balsamy, olejki eteryczne, peelingi i maski są w pełni oparte na sile roślin, tak by mogły wspierać naturalne funkcjonowanie skóry i zmobilizować jej siły regeneracyjne. Do produkcji tych kosmetyków użyto wyłącznie składniki, które skórze mogą w całkowicie bezpieczny sposób przywrócić jej naturalny cykl.

WARTOŚĆ

Produkty posiadają międzynarodową pieczęć jakości kosmetyków naturalnych i organicznych NATRUE.
Brane są pod ocenę najsurowsze kryteria opracowywania receptur, jakości surowca i procesów produkcyjnych, które gwarantują tylko oryginalne naturalne kosmetyki.
Konsekwentne odrzucanie kontrowersyjnych składników, takich jak syntetyczne barwniki i substancje zapachowe, silikony, parafiny lub inne produkty naftowe jest kwestią oczywistą.
NATRUE na całym świecie przyznaje i oznacza wyłącznie naturalne produkty kosmetyczne spełniające najwyższe standardy dotyczące jakości i naturalności.

Ofertę tych wyjątkowych kosmetyków można znaleźć w dziale WELLNESS (link) lub w kolorowym katalogu wiernie przetłumaczonym na j. polski.

Przeczytaj jeszcze ciekawy artykuł: „Prestiżowa nagroda – 1 miejsce dla RUCK-PECLAVUS.”.
Zapraszamy.