RUCK systemy mobilne

Mobilnie znaczy mobilnie

Rok 2018 stoi pod znakiem kolejnych rozwiązań dla mobilnych specjalistów podologii. W ostatnim czasie specjaliści do woli mogą przebierać w ofercie mobilnej RUCK®.

Systemy mobilne Do wyboru i do koloru są praktyczne systemy mobilne, w których znajdują się ergonomiczne tornistry mieszczące najważniejszy a zarazem niezbędny sprzęt do zabiegów podologicznych. Tornistry, rozkładane siodełko i opatentowany podnóżek RUCK®można przewozić również na super lekkim wózku transportowym. W mieszkaniu pacjenta albo w szpitalu systemy mobilne można bardzo szybko rozłożyć. Są kompaktowe i bardzo praktyczne.

W ofercie są też plecaki, w których można wygodnie przenosić frezarkę, lampę z lupą, niezbędne narzędzia, kosmetyki i preparaty.

Plecak dla specjalistów mających do pokonania spory kawałek drogi, schody lub poruszających się pieszo szczególnie w dużych miastach jest znaczącym atrybutem. Poza tym nosząc plecak specjaliści dbają o swoją prawidłową postawę. Ciężar jest rozłożony na główną część ciała, barki, kręgosłup i nogi. Tak samo jak tornistry można z nich przygotować profesjonalne miejsce pracy w szpitalu albo w domu pacjenta.

Aby dopełnić meritum podologii mobilnej firma RUCK® jako pierwsza wypuściła na rynek specjalną przyczepkę do roweru. Na przyczepkę można załadować większy bagaż. W ten sposób mobilny podolog może szybko i bez przeszkód pokonać drogę do kilku pacjentów bez większego zważania np. na korki drogowe. Tutaj specjalista oszczędza nie tylko czas, ale przede wszystkim zjawia się u pacjenta punktualnie, co szczególnie doceniają starsi pacjenci.

Przyczepkę za pomocą prostych systemów można doczepić do prawie każdego roweru.

A więc mobilnie znaczy mobilnie. Czy to samochód czy rower czy pieszo – RUCK® dla wszystkich mobilnych specjalistów znalazł właściwe rozwiązania i z sukcesem wdrożył je w życie.
Tym samym firma RUCK® kolejny raz potwierdza swoje niezrównane kompetencje i przewagę nad konkurencją.

Zapraszamy do obejrzenia filmu instruktażowego.

 


Ten niezwykły sprzęt można zamówić u partnera firmy RUCK® w Polsce.
Więcej informacji na stronie  sklep.podologiczny.pl