RUCK – 1. FachFORUM Neuenbürg

W kwietniu tego roku odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Forum ekspertów”.
W ciągu dwóch dni eksperci z firmy RUCK® przekazywali swoją bezcenną wiedzę specjalistom zajmującym się na co dzień pielęgnacją stóp. Program prowadzili Paulina Bauer, Katja Gruica, Wolfgang Knörzer, Frank Springer, Axel Krauss oraz Hellmut Ruck.

Czytaj dalej

 

Tym razem poruszane były takie tematy jak masaż stóp, kinezjotaping, efektywne metody specjalistycznej pielęgnacji stóp, znaczenie zdrowych stóp dla prawidłowej postawy ciała, wpływ naturalnych produktów żywieniowych na zdrowie pacjentów gabinetu podologicznego, prawidłowa postawa podczas pracy w gabinecie podologicznym.

Wolfgang Knörzer

refleksologia stóp

masaż stóp

Uczestnicy forum otrzymali nie tylko dodatkową dawkę wiedzy, ale również wzięli aktywny udział w marszu integracyjnym po okolicy Neuenbürga a na zakończenie dnia wymieniali swoje doświadczenia przy wspólnej kolacji. W czasie FachFORUM od początku do końca panowała bardzo przyjazna i luźna atmosfera.
Wiedza przekazywana w tak oryginalny sposób wiąże z sobą firmę RUCK® i jej pracowników z klientami.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu streszczającego FachFORUM w Neuenbürg.

Włącz głośniki.

 

Polecamy również skorzystać z bogatej bazy wiedzy dotyczącej specjalistycznej pielęgnacji stóp znajdującej się w Poradnik Podologiczny.