RUCK® i Busch® – współpraca od wielu lat.

Co łączy te dwie znakomite firmy?
RUCK® i Busch® to firmy rodzinne. Obie firmy są pionierami każda w obrębie swojej działalności. Mają wspólnych odbiorców jakimi są specjaliści ds. podologii, gabinety kosmetyczne i gabinety podologiczne. W Polsce mają też wspólnego partnera jakim jest Lady’s Nails Cosmetics®.

Czytaj dalej

katalog frezow do frezarek

A więc co łączy te dwie znakomite firmy?

Wspólni odbiorcy jakimi są specjaliści ds. podologii, gabinety kosmetyczne i gabinety podologiczne. To oni zaopatrują się w ich wysokiej jakości frezarki i frezy. Firma RUCK® jest producentem m.in. frezarek podologicznych a firma Busch® produkuje frezy – z różnych rodzajów stali, w różnych kształtach o wielorakim przeznaczeniu.
Obie firmy dążąc do zdobycia rynku i wdrażania coraz nowszych technologii korzystają z wspólnych doświadczeń. RUCK® mając wieloletnie doświadczenie w branży podologicznej prowadząc kiedyś gabinety podologiczne a teraz także szkołę podologiczną wie jak poprawiać efektywność pracy na stanowisku pedicure i w podologii.
Busch® natomiast chętnie korzysta z tego doświadczenia i wdraża coraz lepsze materiały technologie do produkcji frezów, których później używają klienci firmy RUCK®.

Obie firmy są pionierami każda w obrębie swojej działalności.
Historie obu firm sięgają jeszcze lat przedwojennych. Mimo trudnych czasów potrafiły stanąć na nogi. Dziś obie firmy są uznawane jako najlepsze, ponieważ dostarczają najwyższej jakości produkty, w dodatku klasy medycznej !
Ich produkty spełniają surowe wymogi jakości ISO 9001, ISO 13485. Wszystkie dostosowane są również do dyrektywy unijnej i wytycznych UE 93/42/EWG (prawo dotyczące produktów medycznych). Odbiorcami są firmy i specjaliści w wielu krajach na całym świecie.

frezy Busch

 

RUCK® i Busch® to firmy rodzinne. Ich założycielami są ojcowie i dziadkowie prowadzących do dziś właścicieli firm.
Pierwszą działalność dzisiejszej firmy RUCK® Hellmut Ruck GmbH w 1926r założył Hellmut Ruck senior, a firmę Busch & Co założyli bracia Ernst i Otto Busch w 1905 roku.
Firmy rodzinne angażują wielu członków swych rodzin i ich pokrewieństwo. Wszyscy chcąc czerpać zysk z działalności dbają nie tylko o ciągły rozwój firmy, ale również o wysoką jakość produktów i tzw. know-how. Oprócz tego potrafią skutecznie konkurować z wielkimi koncernami. Firmy rodzinne łączy więź rodzinna, wspólne cele zawodowe i ambicje, których często brakuje w dużych koncernach przemysłowych. Dobrym przykładem firm rodzinnych są na pewno firmy RUCK® i Busch®.

 

frezy Busch by RUCK

Współpraca obu znakomitych firm RUCK® i Busch® wszystkim się opłaca.
Do najlepszych frezarek RUCK® kupowane są najlepsze frezy Busch®. Na tym idealnym rozwiązaniu korzystają więc nie tylko klienci używający frezarek i frezów, ale także sami producenci oraz dystrybutorzy, którzy dzięki najlepszej jakości mogą jeszcze co nieco uszczknąć też coś dla siebie.

podologNova3

Firma Lady’s Nails Cosmetics® jest oficjalnym partnerem firmy RUCK® w Polsce. Oferuje zarówno pełną gamę produktów z oferty RUCK® jak i firmy Busch®.
Zapraszamy do zapoznania się z katalog frezów Busch® przetłumaczonym na j. polski, jak i do oferty produkty RUCK®.

 

To też warto przeczytać:

Nowa era foteli kosmetyczno-podologicznych

RUCK® na targach w Düsseldorf

Ergonomia w podologii