RUCK® projektuje gabinety podologiczne i Wellnes

Firma RUCK® w Niemczech oferuje nie tylko znakomite wyposażenie do salonów Wellnes i gabinetów podologicznych, ale umożliwia przystosowanie pomieszczeń na tą działalność poprzez planowanie i projektowanie tychże gabinetów.

Wiedza i bogate doświadczenie zespołu inżynierów pozwala przystosować praktycznie każde pomieszczenie do wysokich standardów działalności.
Zarówno nowi jak i już działający kosmetolodzy i podolodzy powierzają prace projektowe w firmie RUCK®
Czy to pomieszczenia całkiem nowe czy przeznaczone do remontu, są one przystosowane zgodnie z przepisami prawa budowlanego i sanitarnego.
Poniżej dwa przykładowe szkice tego samego gabinetu. Można przypatrzeć się rozmieszczeniu poszczególnych pomieszczeń. Są one tak rozmieszczone by komunikacja gabinetowa była łatwa i praktyczna.
Na rysunku widać recepcję, poczekalnię dla klienta / pacjenta.
W pomieszczeniu, gdzie przebywa pacjent jest także specjalnie wyznaczone miejsce na tzw. mini sklepik.
Przy oknie znajduje się wystawka dla przechodniów z ulicy zachęcająca do oglądania lub czytania informacji.
Niewielki hol prowadzi do gabinetu podologicznego, gdzie wykonywane są zabiegi. Prowadzi także do pomieszczenia Wellness, do gabinetu szefa, do łazienki i WC. Do pomieszczenia gdzie wykonuje się dezynfekcję i sterylizację. Dalej do pomieszczeń socjalnych dla pracowników, gdzie jest miejsce na szatnię, kuchenkę i kącik do spożywania posiłków.

 

Powiększ zdjęcia.

plan gabinetu kosmetyczno-podologicznego plan człego gabinetu kosmetyczno-podologicznego z poczeklanią włącznie
Chcesz zobaczyć profesjonalne wyposażenie gabinetu podologicznego? Wejdź prosto do tego działu w naszym sklepie internetowym RUCK® – gabinet podologiczny.