Aż 5 nagród dla RUCK w konkursie BEAUTY FORUM Stars Awards 2020

5 listopada wręczono nagrody BEAUTY FORUM Stars Awards 2020.
Niestety w tym roku ze względu na pandemię koronawirusa, uroczysta gala musiała zostać odwołana. Całe wydarzenie odbywało się online.

Nagrody w kształcie gwiazd przyznano w sumie w 15 kategoriach produktowych, 3 kategoriach firmowych i 2 kategoriach specjalnych. Firma RUCK zgłosiła udział w sześciu różnych obszarach.  Oprócz klasycznych kategorii produktów należących do podstawowego obszaru pielęgnacji stóp, weszła także do kategorii „Specjalistyczny – najbardziej innowacyjny produkt”, oraz do trzech kategorii firmowych, gdzie trzeba było konkurować z wielkimi nazwiskami branży kosmetycznej. Tym bardziej cieszy fakt, że firma RUCK została wybrana do pierwszej trójki aż w pięciu z sześciu zgłoszonych kategorii. Spośród nich 3 razy uplasowała się na pierwszym miejscu!

Wszystkie miejsca w skrócie:

Kategoria:
Pielęgnacja stóp –
Urządzenia / Instrumenty / Meble gabinetowe

1 miejsce
dla frezarki RUCK PODOLOG NOVA 3s

 

Kategoria:
Produkty do pielęgnacji stóp

1 miejsce
dla peclavus® PODOcare Fusscreme fettend natłuszczający krem do stóp

Kategoria:
Oferty specjalne – najbardziej innowacyjny produkt

3 miejsce
dla serii mebli gabinetowych,
szafki RUCK® ROOM move

 

Kategoria:
Firma – poziom usług – serwis

1 miejsce
dla HELLMUT RUCK GmbH

Kategoria:
Firma – zrównoważony rozwój

3 miejsce
dla HELLMUT RUCK GmbH

   

Wspaniałym wyróżnieniem dla firmy RUCK było zdobycie pierwszego miejsca w kategorii „Firma – poziom usług”. Należy się wielki komplement dla całego zespołu RUCK.

Wyrazy uznania zostały przesłane od kierownictwa również do partnerów firmy RUCK reprezentujących ją w poszczególnych krajach. Również polski partner firma Lady’s Nails Cosmetics przyczyniła się do tego sukcesu.

Zdobycie aż 5 nagród w tak prestiżowym konkursie jakim jest BEAUTY FORUM Stars Awards 2020 to dla firmy RUCK z pewnością powód do dumy. Zobowiązuje jednocześnie do dalszej pracy w celu podtrzymania wysokiej jakości produktów i usług.
Klientom korzystającym z wyprodukowanych przez firmę RUCK dóbr produktowych stosowanych w ich gabinetach podologicznych i kosmetycznych daje satysfakcję i przyjemność, a możliwość czerpania dodatkowej wiedzy intelektualnej i naukowej pozwala na wzajemny zrównoważony rozwój.

Zapraszamy również do świata przygód RUCK.

Przy okazji przypominamy, że 1 miejsce w konkursie Wellness & Spa Innovation Award zdobyła seria peclavus® wellness. Zapraszamy do relacji.